تعمیر تلویزیون LED,LCD

تعمیر تلویزیون LED,LCD

تعمیر تلویزیون، تعمیرات تلویزیون سامسونگ

 

تعمیرات تلویزیون در محل ستاره طلایی نیکان در این مرکز محدود به مدل و برند خاصی نیست و از تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است، پشتیبانی می کند. تعمیر تلویزیون سامسونگ ، تعمیر تلویزیون ال جی

هزینه تعویض پنل ال سی دی تلویزیون بسته به نوع شکستگی پیش آمده و مدل تلویزیون دارد.برای درک بهتر این موضوع شاید بهتر است نگاهی به ساختار این دستگاه بیندازیم. در تلویزیون های جدید LED و LCD، پنل تلویزیون در واقع شامل صفحه اصلی یا ماژور است که این صفحه روی یک صفحه یا پلیت قرار می گیرد. در پشت این صفحه لامپهای بخش بک لایت قرار دارند که در بین آنها صفحات پولاریزه نور است. وظیفه صفحات پولاریزه پخش یکنواخت نور در تمام سطح پنل است. اگر ضربه وارد شده به صفحه تلویزیون سبب شکستگی ماژور شود، امکان تعمیر آن در هیچ برند وجود ندارد.

با تلاش شبانه روزی شرکت بازرگانی انتخاب ستاره طلایی نیکان همینک سراسر تهران ،کرج و حومه تحت پوشش خدمات تعمیر در محل ایران ال سی دی می باشد و این شرکت با اعزام تعمیر کار به سراسر تهران و کرج،امروزه بزرگترین ارایه دهنده خدمات تعمیر در محل در تهران است.در موارد بسیاری تعمیر تلویزیون led ال ای دی و lcd ال سی دی کمتر از آن چه فکر می کنید به هزینه و زمان نیاز دارد، بنابراین پیشنهاد می دهیم قبل از این که به خرید تلویزیون جدید فکر کنید به تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیر تلویزیون مراجعه نموده و سپس با آگاهی کامل نسبت به انجام هر کاری اقدام نمایید.

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

چنان چه تلویزیون LED صدا دارد ولی تصویر را نمایش نمی دهد، بیشتر خرابی در بخش بک لایت تلویزیون ال ای دی است. خرابی بک لایت در تلویزیون های LED از مشکلات شایع است و در تلویزیون های ال ای دی سری f سامسونگ، خرابی بک لایت بیشتر است.تعویض یا تعمیر بک لایت تلویزیون ال ای دی به مهارت و تخصص نیاز دارد، بنابراین پیشنهاد می شود با کارشناسان فنی برای انجام تعمیرات تماس بگیرید.

یکی از مسایل مهم در این حوزه، مساله‌ی اعتماد به متخصصان تعمیرات لوازم خانگی؛ ستاره طلایی نیکان در راستای راحتی بیشتر شما و آسان کردن کارهای روزمره‌تان، تعمیرات لوازم خانگی رو هم در دیگر خدمات قرار داده و با بهره‌گیری از بهترین متخصصان در این زمینه، خدمات مناسبی رو به شما ارائه خواهد داد.

از اهداف ستاره طلایی نیکان ارائه خدمات حرفه ای در زمینه تعمیر تلویزیون های led و lcd برندهای ال جی، سامسونگ، سونی و … است. در ضمن تعمیرات لوازم خانگی و فروش تلویزیون دست دوم نیز از دیگر خدماتی است که به مشتریان عزیز ارائه می دهیم.

Leave a Comment

Your email address will not be published.