تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی

تعمیرات کولر گازی در محل ، سرویس کولر گازی در منزل و محل کار

 

تعمیرات کولر گازی هنگامی که کولرگازی شما دچار مشکل می‌شود ابتدا برق دستگاه را قطع کرده تا دستگاه صدمه نبیند و سپس با تعمیرگاه مجاز کولرگازی تماس گرفته تا تعمیرکار مجاز کولرگازی اسپیلت در اسرع وقت در محل مورد نظر شما حاضر شود.تعمیرات کولرگازی بخش‌های مختلفی همچون تعویض کمپرسور کولر گازی، رفع مشکل باد گرم کولرگازی، رفع صدای زیاد کولرگازی، رفع مشکل اتصالی برق کولرگازی، تعمیر برد کولرگازی اسپیلت و تعویض خازن کولرگازی را شامل می‌شود.

مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریداری کرده اید متخصصان حرفه ای و باتجربه ما جابجایی، نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی تمام برندها و مدل ها را در استان تهران و کرج پشتیبانی می کنند.تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های مجاز ما مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب ترین فرد برای تعمیر کولر گازی شما خواهند بود.

ما در تعمیرگاه های مجاز کولر گازی با توجه به داشتن شعبه های متعدد در سراسر تهران و کرج  این امکان را داریم که در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر کولر گازی به منزل یا محل کارتان مراجعه کنیم و در کوتاترین زمان ممکن مشکلات شما را برطف سازیم.

مرکز مجاز سرویس کولرگازی در تهران

معمولا به‌دلیل استفاده زیاد کولرهای گازی در تهران این محصول باید هر سال در فصل بهار سرویس شود ولی در صورتی‌ که از کولرگازی زیاد استفاده نمی‌کنید حداکثر هر ۲ سال یکبار باید کولرگازی سرویس و تست گاز شود.سرویس دوره‌ای کولرگازی را جدی بگیرید زیرا سرویس به ‌موقع کولرگازی عامل اصلی کاهش مصرف برق کولرگازی است و همچنین باعث کم‌شدن خرابی کولرگازی می‌شود.

سرویس‌کار مجاز کولر گازی برای سرویس کولرگازی باید ابتدا اقدام به شست‌وشوی فیلترهای کولرگازی کرده و سپس با دستگاه کارواش واحد بیرونی کولرگازی را شست‌وشو می‌دهد.

توجه : چنانچه کولرگازی خریداری نموده اید جهت نصب و استفاده از خدمات پس از فروش ، با شماره نمایندگی تعمیرات کولرگازی مندرج شده در برگه گارانتی تماس حاصل نمایید .

شرکت بازرگانی انتخاب ستاره طلایی نیکان در زمینه تعمیر کولر گازی و اسپلیت دارای تجربه ای بسیار بالا می باشد. این مجموعه با داشتن گروهی متخصص و دوره دیده آماده خدمات رسانی در سراسر تهران می باشد.تعمیر تخصصی کولر گازی تمامی برتد ها , شارژ گاز کولر گازی , سرویس کولر گازی با کارواش , نصب کولر گازی اسپیلت ,تعمیر داکت اسپیلت , تعمیر تخصصی برد کولر گازی (کلیه برندها) , سرویس داکت اسپلیت , شارژ گاز داکت اسپیلت شارژ گاز کولر گازی و اسپیلت  نصب کولرگازی

Leave a Comment

Your email address will not be published.