تعمیرات مایکروفر

تعمیرات مایکروفر

تعمیر ماکروفر در تهران

تعمیر مایکروفر در منزل یکی از بهترین راهها برای برطرف کردن خرابی های وسیله شما است. این دستگاه ساده و بسیار مفید است. طرز کار آن نیز بسیار راحت است. بسیاری از مشکلات را خود شما نیز متوجه خواهید شد. کار نکردن دکمه های پنل، گرم نشدن غذا و از کار افتادن مایکروفر را به نیروی متخصص ما بسپارید.

تعمیرات مایکروفر

تعمیرات مایکروفر به صورت کار در منزل و نهایت کیفیت و گارانتی را با گروه متخصصان ما تجربه کنید. امروزه مایکروفر از وسیله های جانبی خانه است که در میان خانمها و آقایان روز به روز محبوب تر و دلخواه تر می شود. این وسیله مزایای خاص خود را دارد. بخصوص برای کسانی که می خواهند در مدت کوتاهی غذای خود را آماده و یا گرم کنند. اگر چنانچه مایکروفر شما خراب شده است و نمی دانید چگونه باید از پس آن برآیید بهتر است با مشاوران و تعمیرکاران برای تعمیرات مایکروفر در ارتباط باشید.

 

تعمیرات مایکروفر

چگونه خودمان مایکروفر را تعمیر کنیم

مایکروفر از وسایل و تجهیزات دوست داشتنی آشپزخانه به حساب می آید. نکته ی بسیار مهمی که در مورد آن وجود دارد این است که طرز عمل بسیار ساده ای دارد. شاید بسیاری از خرابی های آن را بتوانید خودتان برطرف کنید اما باید با ریزه کاری و نحوه ی تعمیرات مایکروفر آشنایی کامل و لازم را داشته باشید.اما در کنار این ها بعضی اوقات تعمیرات مایکروفر سخت می شود و حتما کار را به یک متخصص سپرد. در ادامه متن لیستی از خرابی ها و آموزش های شخصی حل مشکل ها برای شما آماده شده است. در صورت هرگونه مشکل و برطرف نشدن خرابی ها می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

خرابی های رایج مایکروفر

در مورد تعمیرات مایکروفر، بارها شده است که دارندگان از یک خرابی خاص گزارش داده اند. در اینجا لیستی از رایج ترین انواع خرابی ها را برای شما آماده کرده ایم.لامپ مایکروفر خراب است یا کم نور شده است: بعضی اوقات، لامپ مایکروفر کار نمی کند یا کم نور است. همانطور که میدانید لامپ مایکروفر داخل دستگاه قرار دارد و وقتی غذا را در داخل آن میگذاریم و با آن کار می کنیم روشن می شود. این لامپ به شما کمک می کند که به غذای خود سر بزنید و بررسی کنید که آیا گرم و پخته شده است یا نه! حال اگر کار نکند بخشی از کار برای شما مشکل می شود.

 

خرابی های مایکروفر

تعمیرات ماکروفر

علت: در بعضی موارد، لامپ سوخته است برای همین کار نمی کند. اگر لامپ شما چشمک می زند، شاید مشکلی دارد. اگر چنانچه لامپ شما کم نور است، این دیگر به تنظیمات مایکروفر برمی گردد. گاهی اوقات، سیم کشی ها درست انجام نشده است و صفحه کنترل ایراد دارد. این مورد از تعمیرات مایکروفر را می توان به تعمیرکار سپرد.

  • مایکروفر غذا را گرم نمی کند: یکی از رایج ترین خرابی ها برای مایکروفر این است که غذا شما را گرم نمیکند برای همین باید فورا در پی برطرف کردن مشکلات برآیید. این معضل را حداقل یکبار در طول عمر خود تجربه خواهید کرد. در اکثر مایکروفرها، دیود ولتاژ بالایی دارد که جریان AC را به DC تبدیل می کند. برای همین ولتاژ به نهایت ظرفیت خود می رسد. برای همین دیود و کارکرد آن باید توسط متخصص بررسی شود.

گرم نشدن مایکروفر: گاهی اوقات لامپ مایکروفر روشن است اما غذا گرم نمی شود. علت های زیادی را برای گرم نشدن مایکروفر معرفی کرده اند:

  • اصلی ترین مشکل در هنگام تعمیرات مایکروفر برای گرم نشدن مایکروفر این است که مگنترون آن از کار افتاده باشد.
  • چنانچه دیود مشکل داشته باشد، ولتاژ کافی برای ایجاد گرما ایجاد نمی شود. برای همین تعمیرات مایکروفر به این صورت است که از خراب بودن یا نبودن دیود باید اطمینان حاصل کرد.
  • گاهی اوقات خازن معیوب است. از طرفی در مایکروفر نیز مهم است، اگر چنانچه به خوبی و درستی قفل نمی شود، مایکروفر توان گرم کردن خود را از دست می دهد.
  • یک تعمیرکار حرفه ای در هنگام تعمیرات مایکروفر می توان تشخیص دهد که خازن سوخته یا دیود مشکل دارد برای همین شاید نیاز پیدا کنید که مگنترون دستگاه را تعویض کنید.
  • در هنگام کار کردن، دستگاه شما خاموش می شود: اگر در طول کار کردن با مایکروفر متوجه میشوید که دستگاه شما خاموش شده است، بهتر است که آن را برای مدتی تعطیل کنید. و کار را به یک تعمیرکار حرفه ای بسپارید. این نوع مشکل بسیار کلافه کننده است چرا که هم دستگاه سالم است هم معیوب است. پس بهتر است به جای اعصاب خوردی در پی برطرف کردن مشکل برآیید.

 

تعمیرکار مایکروفر

راه حل تعمیرات ماکروفر

راه حل: در این مورد، امکان دارد که متخصص در هنگام تعمیرات مایکروفر به شما توصیه کند که خازن یا در را تعویض کنید. این را بدانید که خازن یکی از پر ریسک ترین اجزای مایکروفر است. حتی می تواند زمانی که دستگاه از برق جدا شده است، برق تولید کند. برای همین اگر خودتان آن را تعویض میکنید، بهتر است ابتدا خازن دستگاه را تخلیه کنید.

  • مایکروفر کار می کند اما غذای داخل آن گرم نمی شود:
  • حالات مختلفی برای کار کردن و نکردن مایکروفر وجود دارد. گاهی لامپ روشن است اما غذای داخل آن گرم نمی شود. گاهی محافظ حرارتی دستگاه مشکل پیدا کرده است برای همین می تواند دلیل گرم نشدن غذای داخل مایکروفر باشد. چنانچه حرارت داخل دستگاه را از حد معینی بیشتر کنید، به طور خودکار جریان مایکروفر قطع می شود و برای همین دیگر قادر به تولید گرما نخواهد بود.راه تعمیر:  گاهی ریست کردن دستگاه به حل شدن این مشکل شما کمک خواهد کرد. محافظ های حرارتی معیوب خود را تعویض کنید. اینگونه مایکروفر می تواند عملکرد دوباره ی خود را به دست آورد.
  • صفحه گردان مایکروفر نمی چرخد: گاهی، برخی مایکروفرها از حرکت باز می ایستند. برای همین دیگر گرمایی برای غذا تولید نمی شود. اما زمانی که صفحه گردان به درستی بچرخد، گرمای کافی تولید می شود . غذا به طور یکنواخت گرم می شود. این ایراد به موتور برمی گردد. این نوع خرابی را به تکنسین و متخصص ها بسپارید تا تعمیرات مایکروفر شما را به درستی و تمامی انجام دهند.

 

تعمیر در منزل

دیگر خرابی های مایکروفر

علاوه بر موارد بالا، خرابی های دیگری را برای مایکروفر احتمالا شاهد خواهید بود. نچرخیدن ظرف داخل مایکروفر، کار نکردن گریل مایکروفر، جرقه زدن مایکروفر، کار نکردن کلیدهای پنل مایکروفر، باز و بسته نشدن در مایکروفر و بسیاری موارد دیگر. برای همین بهتر است نگران خرابی های خود نباشید. تمام ایرادها و خرابی ها را می توان با نیروی کاربلد در مدت کوتاهی برطرف کرد. تعمیرات مایکروفر در محل این امکان را برای شما فراهم کرده است تا مشکلات شما در کوتاه ترین زمان برطرف شود.

تعمیر ماکروفر یکی از مسائلی که احتمالا شما نیز با آن روبرو هستید، بحث خرابی ماکروفر است. برخی افراد گمان می کنند که ماکروفر زمانی خراب می شود که برند آن نامناسب باشد و پس از مدتی استفاده از آن، کیفیت خود را از دست داده و خراب می شود. اما لازم است بدانید که اگر شما حتی بهترین برند ماکروفر را داشته باشید ولی شیوه صحیح استفاده از آن را ندانید، به دلیل سهل انگاری خود، منجر به خراب شدن و نیاز به تعمیرات ماکروفر خواهد شد.

زمانی که ماکروفر شما خراب می شود به هیچ عنوان نباید خودتان اقدام به تعمیر نمایید زیرا این کار نیاز به تخصص دارد در نتیجه باید در اولین فرصت به سراغ نمایندگی تعمیرات ماکروفر رفته و تعمیر را به ایشان بسپارید. اما در میان تمام نمایندگی های تعمیر ماکروفر که در کشور وجود دارد، همه آن ها معتبر نیستند. یک نمایندگی تعمیر ماکروفر معتبر باید چند ویژگی داشته باشد:

 

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان

نمایندگی تعمیرات ماکروفر بوتان، یکی از بهترین و معتبرترین نمایندگی های تعمیرات ماکروفر در سراسر کشور از یک تیم متخصص تشکیل شده است که این تیم به گروه های مختلف تقسیم بنده شده تا هر گروه بهتر بتوانند وظیفه خود را انجام داده و در نتیجه تعمیرات ماکروفر به صورت دقیق تر صورت گیرد. این تیم تعمیرکار، متناسب با نوع خسارتی که به ماکروفر وارد شده است، دستگاه را در دست گرفته و اقدام به تعمیر می کند.

تعمیرات تخصصی ماکروفر بوتان

ماکروویو به عنوان یک وسیله پرکاربرد امروزه در منازل به طور مکرر مورد استفاده قرار می‌گیرد.ماکروفر را می­توان  برای تهیه انواع غذاهای گوناگون مانند فست فود، کیک، نان‌های فانتزی و… به کار گرفت.این وسیله در طول مدت زمان استفاده مداوم ممکن است با مشکلات خاصی مواجه شود و نتواند از عملکرد مناسبی جهت استفاده برخوردار باشد.در صورتی که مشکلات خاصی مانند مشکلات زیر در ماکروویو مشاهده کردید، سریعاً دستگاه را از برق خارج کنید و با نمایندگی مجاز ماکروویو جهت تعمیر ماکروویو تماس حاصل کنید.

نمایندگی مجاز ماکروویو از قطعات فابریک و اورجینال جهت تعمیر ماکروویو استفاده می‌کند؛ بنابراین ماکروویو بعد از عیب یابی و تعمیر مانند روز اول قابل استفاده خواهد بود.قطعات استفاده شده توسط نمایندگی مجاز ماکروویو از گارانتی معتبر برخوردار هستند.بنابراین در صورت وجود مشکل می‌توانید از خدمات گارانتی قطعات استفاده کنید و در صورت نیاز قطعات استفاده شده را تعویض کنید.

مایکروویو یا تندپز و یا به شکل واژه همگانی‌ شده ماکروفر یکی از مهمترین اختراع‌های بزرگ قرن بیستم است. میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا این وسیله را دارند و هر روز از آن استفاده می‌کنند. امروزه با توجه به مدرنیزه شدن ، لوازم خانگی هم از این قاعده مستثنی نبوده بطوریکه ماکروفرها ، ماکروویوها، اون، توستر و سرخ کن برقی نمونه بارز این مدرنیته شدن زندگی بشر و باعث صرفه جویی در وقت و انرژی شده است.
واردکنندگان و فروشندگان جهت تضمین کیفیت کالا در صدد تعمیرات و خدمات پس از فروش این لوازم هستند. تحقیقات انجام شده در این زمینه نشانگر آنست که استفاده از این نوع انرژی، ضمن اینکه آلودگی محیط زیست رابطور چشمگیری کاهش می‌دهد فرآیندها را تسریع نموده و در کاهش هزینه‌های انرژی نیز مؤثر است.