شرکت بازرگانی انتخاب ستاره طلایی نیکان - تعمیرات لوازم خانگی | تعمیر یخچال | تعمیر ماشین لباسشویی | تعمیرات تلویزیون | https://gbhrepair.com

مرکز تخصصی تعمیرات اتو پرس

مرکز تخصصی تعمیرات اتو پرس

IN خدمات, گارانتی
Investor Name:
Jues Harber
Published Date:
July 7, 2015
Location:
Dublin
Value:
3,000,000 $
Architecture:
Jues Harber
About Project

مرکز تخصصی تعمیرات شرکت گلد جنرال هنسل به دلیل داشتن ده ها متخصص تعمیرات باتجربه و دوره دیده و داشتن ده ها شعبه تعمیرات در استان تهران و البرز در طی ۲۲ سال با پشتیبانی و خدمات پس از فروش به برندها ی معتبری همچون ژانومه، بکو، بوش، دسینی، زانوسی و… در قالب نمایندکی رسمی تعمیرات و خدمات پس از فروش تواسته است در کمترین زمان ممکن متخصصان خود را برای انجام تعمیرات به محل شما اعزام کند.

نکات مفید برای استفاده درست و نگهداری از اتو پرس:

درجه حرارت و میزان بخار اتو را متناسب با جنس پارچه انتخاب کنید. به‌عنوان‌مثال برای لباس‌هایی که پارچه آن‌ها نخی یا پنبه‌ای می‌باشد و یا ضخیم هستند و بیشتر چروک می‌شوند، باید درجه حرارت بالاتر و میزان بخار بیشتر را انتخاب کنید و مدت‌زمان بیشتری اتو را روی پارچه نگهدارید.بسیاری از اتو پرس‌های جدید دارای صفحه‌نمایش دیجیتالی و تایمر هستند. با انتخاب زمان لازم، متناسب با انتخاب دکمه مربوط به جنس پارچه و تنظیم درجه حرارت، پس از گذشت مدت‌زمان لازم دستگاه به شما آلارم می‌دهد که اتو را باز کنید. این امر باعث می‌شود که دیگر نگران سوزاندن لباس‌های خود نباشید.