تعمیرات یخچال و فریزر

تعمیرات یخچال و فریزر

تعمیر یخچال و فریزر 

تعمیر یخچال و فریزر یک امر عادی است که حتما در طول زندگی خود بارها به آن نیاز پیدا خواهید کرد. برای همین بهتر است به گروه معتمدی این کار را بسپارید. خرابی یخچال، صدای زیاد، بوی بد، روشن نشدن چراغ های آن، خرابی های فریزر و غیره را به متخصصان ما که کار را در منزل خودتان انجام می دهند، بسپارید.

تعمیر یخچال و فریزر در سریع ترین حالت زیر دست نیروی متخصص را از ما بخواهید. اگر یخچال و فریزر شما درست و یا مثل سابق کار نمی کند، نیاز به نگرانی زیاد نیست. گاه تنها یک مشکل کوچک در یخچال و فریزر سبب خرابی آن می شود.

برای همین تعمیرات یخچال و فریزر خود را حتما به نیروی کاربلد بسپارید. خدمات ما، شما را جابه جایی و انتقال یخچال و یا فریزر خراب شده معاف کرده  و تمام سرویس دهی ها و تعمیرات با جدیدترین و مناسب ترین دستگاه ها در محل و زیر نظر خود شما انجام می شود. سابقه ی طولانی و اعتماد مردم عزیز سبب شده است که افتخار خدمت دهی به بسیاری از مردم را داشته باشیم. در اینجا اطلاعاتی مختصر در مورد تعمیرات یخچال و عیب یابی آن توسط خودتان به شما داده خواهد شد. اگر از پس آن بر نیامدید حتما با ما تماس بگیرید.

تعمیر یخچال

تعمیر یخچال در محل

امروزه جابجایی و انتقال دستگاههای خراب هزینه و وقت زیادی را از دارندگان آنها خواهد گرفت. خصوصا اگر وسیله بزرگ و جابه جایی آن مشکل دو چندان باشد. برای همین بسیاری از خدمات و سرویس دهی ها در منزل انجام می شود. این روش تعمیر در منزل به هیچ وجه کیفیت و تضمین کار را پایین نخواهد آورد. در این میان یکی از وسایلی که خراب شدن امری کاملا طبیعی است، یخچال و فریزر خانه است. تنها نکته ای که بهتر است حتما به آن دقت داشته باشید این است که حتما چنانچه متوجه ایراد و نقص شدید در اولین فرصت در پی برطرف کردن آن باشید و آن را به زمان های دورتر موکول نکنید.

تعمیر در محل

تعمیر یخچال در محل توسط نیروی متخصص ما به صورت شبانه روزی، به جدیدترین امکانات و تضمین پس از تعمیر است. تعمیر انواع یخچال ها و فریزرها را به دستان کارشناسان و متخصصان ما بسپارید. در پایان کار، چنانچه هر ایراد و خرابی دیگر نیز بوجود بیاید می توانید، می توانید درخواست مجدد دهید و نیروی جدید و بهتر برای شما اعزام شود. بسیاری از مردن نگران تعمیر یخچال در محل هستند. بهتر است به خوبی های این روش که کم هم نیستند، دقت کنید. دیگر مجبور نیستید وسیله های خود را جابه جا کنید. تعمیرات زیر نظر خود شما انجام می شود. هزینه های حمل و نقل نیز در جیبتان می ماند.

تعمیر در منزل

مراقب باشید

باید بسیار مراقب تعویض کاران باشید. کسانی که در برخوردهای اول با هر مشکلی، فورا تعویض قطعه را برای شما تجویز می کنند. این ها تعویض کار هستند نه تعمیرکار! عوض کردن قطعه را باید به مراحل آخر و بی راه حلی سپرد. قریب به نود درصد مشکلات در تعمیر یخچال و فریزر، بدون تعویض قطعه حل می شوند، برای همین هیچ نگران نباشید.

چگونه بفهمیم یخچال و فریزر خراب است؟ 

موارد زیادی هستند که سبب می شوند یخچال شما به درستی کار نکند و یا مثل سابق نباشد. از جمله این موارد عدم خنک کردن مواد غذایی، یخ بستن فریزر، بد روشن شدن یخچال، خرابی قسمت کامپیوتر، روشن نشدن چراغ های آن و غیره می باشند. با هم مروری بر انواع خرابی ها خواهیم داشت. اگر در یخچال خود این علائم را دید، تعمیر یخچال امری ناگزیر است.

یخچال خنک نمی کند

اگر یخچال و فریزر شما به خوبی خنک نمی کند و یا متوجه شده اید که مواد غذایی داخل فریزر یخشان آب شده است. ابتدا اتصال برق و پریز را به خوبی چک کنید. ببینید دوشاخه یخچال به درستی در پریز قرار دارد. اگر خرابی و سرد نشدن مواد غذایی شما اصلا به برق و پریز ربط ندارد حتما تعمیرکاران را به برای تعمیر یخچال و فریزر خبردار کنید. برای جلوگیری از پیش آمدن این مشکل، یخچال را به طور مستقیم به برق وصل کنید و دو شاخه ی آن را چک کنید، که کج شدگی یا ضایعه نداشته باشد.

عیب یابی یخچال و فریزر

فریزر برفک زده است

منظور از برفک این است که یخ زدگی قط بیشتر از نیم و یک سانتی متر پیدا کرده باشد. ین مسئله ای که بسیاری از مواجه شدن با آن بیزار هستند. نگران نباشید با تعمیر یخچال در محل، این مشکل در مدت کوتاهی برطرف می شود. برفک زدن یخچال به خاطر ورود رطوبت به داخل یخچال است مخصوصا در فصل تابستان، برای همین است که توصیه می شود، در یخچال را زیاد باز نگذارید.

بدنه یخچال گرم است

یخچال شما باید از دیوارها فاصله ی مناسب داشته باشد. از اطراف پنج سانتیمتر، از پشت ده سانتی متر و از سقف سی سانتی متر. این فاصله ها به گردش هوا و خنک شدن قسمت های مختلف، مخصوصا پشت یخچال کمک می کند. اگر گرم بودن یخچال مربوط به بدنه کناری و پشت یخچال است، جای نگرانی وجود ندارد.

مواد داخل یخچال یخ می زند. 

برای این مشکل بهتر است تنظیم دما را به صورت صحیح انجام دهید. برای این منظور در هنگام تعمیر یخچال این را با تعمیرکار در میان بگذارید. بدانید که خنک ترین جای یخچال، قسمت های بالایی آن می باشد. بهتر است که مواد لبنی، سبزیجات و میوه ها را در طبقات بالاتر قرار ندهید. میوه و سبزیجات را حتما در طبقه کشوی یخچال جا بدهید. باید دمای کشو را چک کنید که در حالت نیمه فریز نباشد. اگر تمام جوانب کار اوکی است، بهتر است برای تعمیر یخچال خود اقدام کنید و همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید.

تنظیمات دمای یخچال به هم می ریزد 

بعد از رفتن برق و یا کشیدن یخچال، نظم دمایی آن به هم میریزد و این طبیعی است. بعد از تنظیم کردن دمای یخچال حتما قفل کودک آن را فعال کنید. در صورتی که دما خود به خود و بی دلیل تغییر پیدا می کند، بهتر است با تعمیرکاران حرفه ای ما تماس بگیرید.

تعمیرات تخصصی یخچال

یخچال بوی بد می دهد. 

مواد غذایی داخل یخچال را باید داخل نایلون و نایلکس داخل یخچال نگهداری کنید. اگر نه، طبیعی است بوی آنها با هم مخلوط می شود و شاید یخچال بوی بد بدهد. برای شستن یخچال، جوش شیرین و وانیل را می توانید به کار ببرید. از شامپو بچه نیز می توانید استفاده کنید. در غیر این صورت اگر مشکل بد بویی زیاد است و برای خودتان برطرف نمی شود حتما تعمیرکار را برای تعمیر یخچال و فریزر خبردار کنید.

صداهای غیرطبیعی

از دیگر مواردی که بسیار آزار دهنده نیز می باشد، صدای یخچال است. ممکن است این به دلیل صدای کار کردن کمپرسور (موتور) آن باشد. ممکن است صدای فن باشد، ممکن است صدای یخچال به خاطر تراز نبودن باشد. برای تعمیر این مورد، تعمیرکاران تمام موارد احتمالی را برای شما چک خواهند کرد.

تعمیرات یخچال و فریزر و ساید بای ساید

تعمیرات یخچال در تهران و کرج برای اطمینان از رضایت شما، بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را ارائه می کند. از جمله خدماتی که در این مرکز به صورت تخصصی ارائه می شود می توان به سرویس و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید انواع برندهای معتبر اشاره کرد.

گاهی مواقع شما متوجه می شوید که یخچال فریزر شما به درستی کار نمی کند و شما نیازمند تعمیرکار یخچال فریزر میشوید و این ممکن است شما را دچار نگرانی کند ( نگرانی بابت اوضاع اقتصادی ). مثلا در مواردی مشاهده می کنید که چراغ آن روشن نمی شود و یا ممکن است در اثر کمبود سرمایش، مواد غذایی را در داخل آن به خوبی و در شرایط خنک نگهداری ننماید.هدف از این منظور برای رفاه حال شما عزیزان بوده است ،

هنگامیکه تعمیرکار یخچال متفرقه برای تعمیر یخچال در محل شما حضور پیدا میکند و به ارور یخچال میرسد ، عنوان میکند که مشکل از برد یخچال شما میباشد ، اما باید خاطر نشان کرد که هر کد خطایی که در صفحه نمایش خود مشاهده میکنید مربوط به تعمیرات برد یخچال نمیباشد

 

قیمت سرویس و تعمیر یخچال

سر و صداهای اضافه، برفک زدن، یخ زدن مواد داخل یخچال و کم شدن میزان خنک کنندگی از جمله موارد و مشکلاتی هستند که جزییات سفارش تعمیر یخچال را تشکیل می دهند. مهمترین سوال مشتری ها در این جور مواقع این است که تعمیر بصرفه تر است یا جایگزینی یخچال با یک یخچال نو. بعضی وقت ها تنها راه تعمیر تعویض کامل کمپرسور و یخ ساز است که گران ترین قطعات یخچال را شامل می شود.در صورتی که تعمیر یخچال مستلزم رفت و آمد بیشر از یکبار باشد، یا در مواردی مثل تعمیرات کمپرسور نیاز به انتقال قطعات به بیرون از محل باشد هزینه ایاب و ذهاب نیز به سایر هزینه ها اضافه می‌شود.

یکی از بهترین خدماتی است که شرکت بازرگانی انتخاب ستاره طلایی نیکان به مشتریان خود ارائه می دهند. چون تعمیر یخچال در محل بسیار به صرفه تر از نظر هزینه ها برای مشتری و همچنین هیچگونه دردسرهای جابجایی یخچال را ندارد.

تعمیر یخچال در محل می تواند در هر ساعت و در تمامی ایام هفته توسط تکنیسین های شرکت بازرگانی انتخاب ستاره طلایی نیکان در تمامی نقاط تهران و کرج وحومه انجام گیرد و این خود یکی از مزایای بزرگ تعمیر یخچال در محل می باشد.