تعمیر تلویزیون LED,LCD

تعمیر تلویزیون LED,LCD

تعمیرات تلویزیون خود را چگونه انجام دهید؟ آیا تلویزیون هایی که از کار افتاده اند، امکان دارد دوباره به کار بیفتند؟ البته که تمام خرابی های در وسایل شما قابل درست و فیکس شدن است. تنها باید از بدتر کردن شرایط خودداری کنید و نیروی متخصص را برای تعمیر پیدا کنید.

 

تعمیرات انواع برندهای تلویزیون 

تعمیرات تلویزیون را باید حتما به متخصصان و کاربلدهای این نوع تعمیرات سپرد. تلویزیون یکی از وسیله های ضروری و بسیار مفید خانه ها به حساب می آید که به صورت روزانه از آن استفاده می کنند. حال تصور کنید تلویزیونی که هزینه ی زیادی را برای آن پرداخته اید کار نمی کند و خراب شده است.

قطعا باید به دنبال تعمیر آن باشید نه تعویض آن. چرا که بسیار به صرفه تر و مناسب تر است. گاهی خرابی ها، دلیل پیش پا افتاده ای دارند و با یکبار ویزیت توسط تعمیرکاران حرفه ای برطرف می شوند. برای همین نمایندگی ها و گروههای متخصص زیادی وجود دارند که این کار را به صورت حرفه ای و اساسی انجام می دهند.

 

تعمیرات تلویزیون

تعمیر تلویزیون در منزل

تعمیرات تلویزیون در منزل برای تمام آنهایی که تلویزیون شان خراب شده است و هزینه و وقت بردن آن به بیرون، نزد تعمیرکار را ندارند، روش جدید و مناسبی است. در تعمیر در منزل تمام کارهایی که در تعمیرگاه انجام می شود برای شما انجام می شود. از همه مهمتر اینکه تمام مراحل زیر نظر خود شما انجام می شود.به علاوه هزینه های حمل و بردن آن نیز نزد شما می ماند. این روش در واقع خدمتی است که به مشتری های عزیز می شود تا هرچه زودتر، نگرانی آنها در مورد خرابی و معیوب بودن دستگاه شان برطرف شود. تعمیرات تلویزیون در منزل به این صورت است که تمام وسیله ها و تجهیزات مورد نیاز توسط تکنسین ها به محل زندگی شما منتقل می شوند و تمام عملیات مورد نیاز را برای شما انجام می دهند.

عموما تعمیرکارانی که برای تعمیرات تلویزیون نزد شما می آیند به همراه خود وسیله ها و قطعاتی جانبی را به همراه خواهند داشت تا در صورت نیاز برای رفع ایرادات وسیله شما، قطعاتی را جایگزین کنند. این کار به شما کمک می کند تا دیگر نیازی به رفتن و خریداری قطعات نداشته باشید. اما اگر به تعمیرکار خود اطمینان ندارید که این مورد را خودتان جدا تهیه کنید. ویژگی مثبت تعمیرکاران ما این است که دانش کافی را در زمینه مورد نظر کسب کرده اند.

 

تعمیر در منزل

روند تعمیرات تلویزیون

اگر تلویزیون شما مثل سابق کار نمی کند و یا ا کار کردن افتاده است نباید فورا به عوض کردن و خرید مجدد آن فکر کنید. خراب شدن تجهیزات برقی، امری عادی و معمول است و حتما در طول زندگی حداقل یکبار آن را تجربه خواهید کرد. برخی از اطلاعات و راهنمایی های اولیه در زمینه تعمیرات تلویزیون به شرح زیر است:

 

  • نحوه ی تعمیر کردن تلویزیون و گام های اولیه برای شما توضیح داده خواهد شد
  • مدت زمان تعمیرات تلویزیون
  • چنانچه نیاز است نوع قطعه ای عوض شود، مدل و اطلاعات آن به شما گفته خواهد شد.
  • هزینه های تقریبی تعمیر برآورد و اطلاع داده می شود
  • زمان های تعمیر را با شما هماهنگ می کنند.

وقتی گفتمان های بالا میان شما و تعمیرکار صورت گرفت و دو طرف توافق کردند، آنگاه پروسه تعمیرات تلویزیون آغاز می شود.

 

انواع خرابی های تلویزیون

تعمیر آبخوردگی تلویزیون

این مورد از خرابی تلویزیون را باید فورا به تعمیرات تلویزیون ارجاع داد. اگر میزان آن کم باشد به راحتی می توان آن را برطرف کرد. اما اگر میزان آب خوردگی بالا باشد، تعمیرکار سختی کارش دوچندان می شود. فقط حواستان باشد، پس از آبخوردگی دستگاه، باید بلافاصله آن را خاموش و از برق بکنید.

تعمیر پرش تصویر در تلویزیون

پرش تصویر از ایرادات شایع و همگانی تلویزیون هاست که در تعمیرات تلویزیون بارها با آن مواجه خواهید شد. در این گونه خرابی، دیگر تصویری واضح و شفاف را نخواهید داشت. و این تماشا کردن را آزاردهنده و ناخوشایند می کند. دلایل زیادی برای پرش تصویر در تلویزیون وجود دارد اما عمده آن به خاطر جابه جایی های ناگهانی تصویر بر روی مانیتور و بروز اختلالات در پنل و ساختار است.

تعمیر فلت تلویزیون

یکی از دلایلی که باعث می شود فلت تلویزیون خراب شود، آبخوردگی دستگاه است. وقتی آب به این قسمت از دستگاه وارد می شود، پین های فلت های انتقال دهنده دچار اتصالی می شوند. این پین ها در زیر قاب و سطح جلویی تلویزیون قرار دارند. اگر میزان خرابی فلت های تلویزیون کم باشد و در همان حد باقی بماند می توان آن را با ترمیم برد آدرس دهنده و تعمیر فلت های آسیب خورده برطرف کرد.

 

تعمیرات تخصصی تلویزیون

تعمیر مشکل صدای تلویزیون

اگر چنانچه صدای تلویزیون مشکل داشته باشد، دیگر امکان نگاه کردن از آن گرفته می شود. تعمیرات تلویزیون در بخش صدا نشان می دهد که اصلی ترین عامل ایجاد این چنین خرابی در تلویزیون ها، ایراد در بخش مین برد دستگاه می باشد. در این قبیل خرابی های تلویزیون، چنانچه صاحب وسیله راضی باشد، قطعه مین برد را تعویض می کنند. برای همین ابتدا بخش های مختلف پاور، بلندگو و … را امتحان می کنند.

تعمیر مقاومت تلویزیون

یکی از قطعات داخلی تلویزیون که در مقابل عبور جریان الکتریکی از خود مقاومت نشان می دهد و واحد اندازه گیری آن اهم است. امکان دارد به دلایل مختلف، مقاومت تلویزیون دچار مشکل شود و شما به تعمیرات تلویزیون احتیاج پیدا کنید. چرا که اگر این قطعه به درستی کار نکند و قطع شود، امکان دارد بسوزد. در اغلب موارد این خرابی ها را با تعویض درست می کنند. این گونه بگوییم که تعمیرات مقاومت در اکثر موارد، عوض کردن آن است.

تعمیر پنل تلویزیون

مهم ترین بخش برای تعمیرات تلویزیون، بخش پنل آن است. پنل یا صفحه نمایش در واقع گران ترین قطعه در تلویزیون است. به طوری که می گویند ۷۰ درصد ارزش یک تلویزیون به خاطر این قطعه است. مواردی همچون آب خوردگی و شکستگی در کارایی این قطعه بسیار تاثیرگذار هستند. برای همین توصیه جدی ما این است که بررسی و تعمیر این بخش را به تعمیرکاران و متخصصان این حوزه بسپارید.

تعمیر پاور تلویزیون

پاور در تلویزیون، خازن هایی دارد که پس از مدت زمانی امکان دارد دچار خرابی و فرسودگی شوند. اگر تلویزیون شما به درستی کار نمی کند امکان دارد این بخش از آن به مرور زمان آسیب دیده باشد. این قسمت بنا به تشخیص تعمیرکاری که کار تعمیرات تلویزیون را انجام می دهد، با تعمیر می شود یا با قطعات جدید، تعویض می گردد

 

تعمیرات تلویزیون در محل ستاره طلایی نیکان در این مرکز محدود به مدل و برند خاصی نیست و از تمامی خدمات ترمیم، تعویض و تعمیری که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است، پشتیبانی می کند. تعمیر تلویزیون سامسونگ ، تعمیر تلویزیون ال جی

هزینه تعویض پنل ال سی دی تلویزیون بسته به نوع شکستگی پیش آمده و مدل تلویزیون دارد.برای درک بهتر این موضوع شاید بهتر است نگاهی به ساختار این دستگاه بیندازیم. در تلویزیون های جدید LED و LCD، پنل تلویزیون در واقع شامل صفحه اصلی یا ماژور است که این صفحه روی یک صفحه یا پلیت قرار می گیرد.

در پشت این صفحه لامپهای بخش بک لایت قرار دارند که در بین آنها صفحات پولاریزه نور است. وظیفه صفحات پولاریزه پخش یکنواخت نور در تمام سطح پنل است. اگر ضربه وارد شده به صفحه تلویزیون سبب شکستگی ماژور شود، امکان تعمیر آن در هیچ برند وجود ندارد.

با تلاش شبانه روزی شرکت بازرگانی انتخاب ستاره طلایی نیکان همینک سراسر تهران ،کرج و حومه تحت پوشش خدمات تعمیر در محل ایران ال سی دی می باشد و این شرکت با اعزام تعمیر کار به سراسر تهران و کرج،امروزه بزرگترین ارایه دهنده خدمات تعمیر در محل در تهران است.

در موارد بسیاری تعمیر تلویزیون led ال ای دی و lcd ال سی دی کمتر از آن چه فکر می کنید به هزینه و زمان نیاز دارد، بنابراین پیشنهاد می دهیم قبل از این که به خرید تلویزیون جدید فکر کنید به تعمیرکاران متخصص در زمینه تعمیر تلویزیون مراجعه نموده و سپس با آگاهی کامل نسبت به انجام هر کاری اقدام نمایید.

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

چنان چه تلویزیون LED صدا دارد ولی تصویر را نمایش نمی دهد، بیشتر خرابی در بخش بک لایت تلویزیون ال ای دی است. خرابی بک لایت در تلویزیون های LED از مشکلات شایع است و در تلویزیون های ال ای دی سری f سامسونگ، خرابی بک لایت بیشتر است.تعویض یا تعمیر بک لایت تلویزیون ال ای دی به مهارت و تخصص نیاز دارد، بنابراین پیشنهاد می شود با کارشناسان فنی برای انجام تعمیرات تماس بگیرید.

یکی از مسایل مهم در این حوزه، مساله‌ی اعتماد به متخصصان تعمیرات لوازم خانگی؛ ستاره طلایی نیکان در راستای راحتی بیشتر شما و آسان کردن کارهای روزمره‌تان، تعمیرات لوازم خانگی رو هم در دیگر خدمات قرار داده و با بهره‌گیری از بهترین متخصصان در این زمینه، خدمات مناسبی رو به شما ارائه خواهد داد.

از اهداف ستاره طلایی نیکان ارائه خدمات حرفه ای در زمینه تعمیر تلویزیون های led و lcd برندهای ال جی، سامسونگ، سونی و … است. در ضمن تعمیرات لوازم خانگی و فروش تلویزیون دست دوم نیز از دیگر خدماتی است که به مشتریان عزیز ارائه می دهیم.